Vyhledávání


Kontakt

René Drtina

alfacard@alfacard.cz
+420 776 354 511

V roce 2012 jsem si řekl: mám hodně známých a kamarádů. Rád bych je všechny před vánocema viděl a popřál jim, ale jak to vše zvládnout, to přece časově nejde abych obešel celou vesnici a všem popřál. Jak jinak to tedy udělat ? Musím je oslovit a nabídnout jim aby přišli oni. Aby přišli někam, kde bude nějaký program, kde se pobavíme, pozastavíme a třeba i popijeme něco dobrého.

A takhle vznikla myšlenka "Hovorčovických vánočních trhů". První rok se vydařil a už jsem u toho zůstal. Letos, v roce 2017 to bude již pátý ročník. Zatím máme velmi kladné ohlasy o čem svědčí i to, že prodejci se k nám vrací rádi a rezervují si místo rok dopředu. V širokém okolí jsme se o nás ví a každým rokem naše vánoční trhy navštěvuje více a více lidí. Letošní pátý ročník je malým výročím a dobrou vizitkou, že akce má příznivce.

Informace o nás

Mezi naše další obory patří:

Potisk a výroba plastových karet a prodej personifikačních tiskáren Fargo. Zabýváme se grafikou, výrobou samolepek a reklamních bannerů. Zajišťujeme potisk a výšivky na reklamní oděvy.

 

Mapa

Vánoční trhy v Hovorčovicích 2013

První ročník se více než vydařil. Sice mrzlo jako když praští, ale to k vánocům patří. Již od rána se plnila plocha okolo hřiště. První zvědavci obešli stánky, pak si dali svařák něco k jídlu u stánku se zabijačkou a zase hurá mezi stánky. Něco koupit na památku, něco k vánocům a neco sladkého na zub k večerním televizním programům. Večer pak začalo krásně chumeli a k tomu vánoční zvuky z reproduktorů. Co více si přát.

Letos se nechceme rozjíždět co do množství prodejců, ale spíše se budeme věnovat zábavě pro děti a programu pro ty, kteří na vánoční trhy přijdou.

Vánoční trhy v Hovorčovicích 2012

Každé město i každá vesnička pořádá a organizuje trhy a jarmarky. Po několika letech jsme se rozhodli, že i Hovorčovice potřebují nastolit vánoční tradice. A tak se zrodila myšlenka uspořádat první ročník "vánočních trhů v Hovorčovicích". První ročník bereme jako zkušební provoz a pokud vše vyjde jak si představujeme, rádi z této myšlenky vytvoříme tradici.